talk2cisco.cz > Kalendář akcí > Archiv akcí > Connect Club - Anotace

Connect Club - Anotace

30.5. 2013 Virtualizované služby a VXLAN

Software Defined Networks (SDN) definují schopnost vytvoření virtuální sítě. Takováto síť je pod správou virtualizační vrstvy. Propojujě vzájemně VM-VM nebo VM s fyzickou appliance. Jednou z alternativ je VXLAN. V přezentaci předtstavíme CISCO implementaci VXLAN v SW a HW podobě.  Navázání virtuálních služeb společně s možností propojení na fyzické služby pro komunikace Virtual-Virtual, Virtual-Physical, Virtual-Virtual se směrováním na SW nebo HW směrovači. 

6.6. 2013 Propojování datových center
Řešení vysoké dostupnosti aplikací, plány pro katastrofické scénře, sjednocení více datových center do logicky jediného celku, to jsou typy projektů, které řeší prakticky každá firma. V rámci této přednášky se podíváme na možnosti propojení datových center se specifickým zaměřením na propojení na druhé vrstvě, ukážeme si principy chování technologie Overlay Transport Virtualization, ale dotkneme se i možných alternativ

13.6.2013 Novinky v řešeních pro kontaktní centra
Oblast řešení kontaktních center byla většinou v hledáčků specifických zákazníků. Portfolio Cisco UC pro tato řešení je široké. Nástup virtualizace služeb a aplikací umožňuje snadné rozšíření firemní IP telefonie právě o služby kontatktního centra. V přednášce se seznámíme s modulárním řešením Cisco Unified Contact Center Express na platformě Business Edition 6000.

20.6.2013 Technologie pro virtualizovaná datová centra (bezpečnost, směrování)

Anotaci připravujeme

27.6. 2013 Collaboration Edge řešení

Anotaci připravujeme